Cionistički entitet Izrael zajedno s procionističkim entitetom SAD bez ikakvog povoda su napali suverenu državu Iran, te odmah na početku ubili preko 50 djevojčica u jednoj školi. Naravno radi se o teškom zločinu za kojeg bi mnogi trebali završiti na robiji. E sada dolazi “najbolje”.
Postoje Hrvati u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini koji podupiru ove zločine, tako što podupiru zločinačku vladu Izraela i ucjenjenog SADa.
Zamslite, jedna država, bez ikakvog legitimnog povoda napadne drugu državu i prvo što učini “spusti” raketu na školu punu djece. Izvinjenje? Ma kakvi, samo opravdanje.
Vidite, takav zločinački režim podupiru Plenkovići, Radmani, Čovići, Anušići, Miletići, Prkačni i slični. Svatko tko ovima da glas, šljam je neviđeni u povijesti Hrvatske. Rekao bih naš prost narod “ruka mu se osušila”.

Veliki vjernici i domoljubi.
Sitni kokošari bili, sitni kokošari i ostali.
Malo o srpskom šljamu ! Srbija je kupila raketne sustave PULS ,bacače dronova i bespilotne letjelice Elbit Systems ukupno 2 milijarde dolara .335 miliona 2024 gd plus 1,64 milijarde 2025 Odgovorni Vučić i ministar obrane srbije Bratislav Gašić ! Hrvatska još nije baš nešto potrošila a kamoli da je podržala napade na Iran ! Ali vi u režiji BIA e stvarate takav narativ ! Gori ste od mainstream zlotvora o kojima ste u početku pisali ! Fuj ! Tako da znate da ste provaljeni !
Iran treba napasti Dubai, Abu Dhabi, Katar, Bahrein, a potom Rijad i Džedu. Možda i Meku gdje je srce Kabale (Kaba) i Medinu
Ovi klošari i izdajnici u Hrvatskoj su slični cionistima Orbanu i Vučiću.
Orban je organizirao akciju s pejdžerima i aktivno podupire Izrael(zato mu je dozvoljeno voditi svoju politiku u EU), a Vučić sprema Srbiju(uz pomoć Izraela i Arapa koji grade Beograd na vodi) za novi napad na Hrvatsku prema Milanovićevim riječima.
Kaba+Allah=Kaballah
Pogođen je i gori hotel u Dubajiu, investicija porodice Tramp.
Gnjoj od nakaza, zion anal uvlakaci.
Boze cuvaj zemlju Iran i mirne ljude
IRANSKI vrhovni vođa ajatolah Hamenei je mrtav i njegovo je tijelo pronađeno, rekao je visoki izraelski dužnosnik za Reuters.
Visoki izraelski dužnosnici za više su medija izjavili da je ajatolah mrtav, no iz Irana zasad nema službene potvrde. Prema tvrdnjama koje prenose izraelski mediji, njegovo tijelo pronađeno je u ruševinama palače.
Izraelski Kanal 12 objavio je i kako je premijeru Benjaminu Netanyahuu navodno predočena dokumentacija o Hameneijevom tijelu.
Glasaju za hdz jer imaju neke koristi, sa članskom iskaznicom HDZ lakše dobe posao. A i alternativa su ove očajne komunjare hdz.
Ma razlog ko uvijek za rat u Iranu je Rusija i Putin!
Plenković je cio psić znamo..moraju se svi hrvatski funkcioneri klanjati molohu… inače… ali ova dva lika do njega, s lijeve i desne strane su nebitni. marginalci, kokošari, tezgari Miletić je samo tipični primjer desnog košer oporbenjaka, koji se prodao za judine škude, on i Most su se svrstali u onu evropsku kvazi desnu košer oporbu, koji, da bi mogli kritizirati kurtonu, novi svjetski poredak, digitalizaciju, cjepljenje,. pedofiliju ,migraciju i sve ostalo, su se za šekele svrstali uz Izrael i cioniste, i tako imaju kao neku dozvolu da sve ovo šta sam nabrojao, kritikuju u toj ekipi kvazi oporbe i kvazi alternativaca su i Orban, Meloni, Salvini, njemački AFD, i skoro svi ostali novodesničari, koji su lijepo košer za Izrael međutim ..kritizirati svu ovu agendu elite i globalizacije, ovo što sam nabrojao, a istovremenio podržavati Izrael i cioniste, to je kao da na primjer, kritiziraš pranje novca, ucjene za plaćanje “zaštite” ugostiteljima, naručena ubojstva,… Čitaj više »
Mislim da ovo šta seru da iran napada okolne zemlje da je false flag od izraela. točno onako kao je zagreb dobio raketu iz ukrajine!
Moraju podupirati.Neredba od velikog brata.
Slava Iranskom narodu!!!
Smrt židomasoneriji.
Marin Miletić,glavna zvijezda s kanala Ivana Pernara….. 🙂
Mile crkvenjak me blokirao nakon pitanjq o palestinskoj djeci
Eto Iran je gotof, od bradonje ostali samo sandali i prazna pelena. Otišo u exil skupa sa ostalim varanima.
Njemački nobelovac, pisac Guenther Grass 2012. godine; “Izrael je najveća prijetnja za mir u svijetu!”
Svjetski židovski kongres, ADL, American jewish comitee, Centar Simon Wiesnthal, AIPAC,… i druge židovske organizacije,.. izraelska vlada, kao i tadašnja njemačka vlada angele Merkel,- proglasili su tada starog Grassa antisemitom.
SŽK i Centar Simon Wiesethal tada su stavili Grassa na top listu 10 najvećih antisemita na svijetu.
danas, tojest zadnjih godina na vrhu te top liste “najvećih antisemita” je stari engleski roker Roger Waters iz nekadašnje slavne grupe Pink Floyd. Waters već godinam kritizira Izraela kojega otvoreno natziva terorističkom državom i okupacijskom silom.