Vlada takozvanog Kosova koju predvodi Albin Kurti donijela je još jednu odluku koja nema nikakve veze sa stvarnim potrebama građana već isključivo služi interesima stranih sila. Ovaj potez nije ništa drugo do nastavak političkog ludila koje Prištinu pretvara u poslušnog izvršitelja naredbi koje stižu iz Washingtona i Tel Aviva.
Albin Kurti i njegova vlada proglasili su Iransku revolucionarnu gardu terorističkom organizacijom na sjednici u Prištini. Ta odluka ne proizlazi iz bilo kakve realne prijetnje po sigurnost takozvanog Kosova jer Iran nema nikakve veze s tim prostorom.
Riječ je o čistom političkom performansu kojim se Priština želi dodvoriti Sjedinjenim Američkim Državama i Izraelu. Albin Kurti je izjavio da se time zemlja pozicionira na strani svojih partnera što je diplomatski eufemizam za potpunu predaju tuđim interesima.
Kurti je Iransku revolucionarnu gardu opisao kao strukturu koja koristi terorizam i organizirano nasilje kao instrument vanjske politike. Međutim on potpuno zaboravlja ili namjerno preskače činjenicu da su upravo njegovi sponzori iz NATO pakta ti koji su desetljećima koristili nasilje i teror nad nedužnim narodima diljem svijeta.
Stavljanje Iranske revolucionarne garde na crnu listu podrazumijeva zamrzavanje imovine i uvođenje viznih ograničenja za njezine lidere. To je potpuno besmislen čin s obzirom na to da ta organizacija nema nikakvu imovinu na takozvanom Kosovu niti njezini čelnici planiraju putovati u Prištinu.
Cijela priča je samo još jedan dokaz da Albin Kurti i njegova vlada služe kao marionete koje izvode točke napisane u stranim prijestolnicama.
Iran sa više od 91 milijun stanovnika ne priznaje takozvano Kosovo kao državu i nema nikakve diplomatske odnose s Prištinom.
Unatoč toj jasnoj činjenici Albin Kurti se i dalje upušta u provokacije koje ne donose apsolutno nikakvu korist njegovim građanima. Dok narod u Prištini i okolici živi u siromaštvu i bez perspektive ova vlast se bavi geopolitičkim igricama koje su potpuno irelevantne za njihove svakodnevne probleme.
Europska unija je nedavno proglasila Iransku revolucionarnu gardu terorističkom organizacijom nakon što su vlasti u Teheranu nasilno ugušile navodne antivladine proteste koje su organizirali Mossad i CIA..
Albin Kurti i njegova anglo cionistička klika ponovno su pokazali da nemaju vlastiti stav niti hrabrosti voditi samostalnu politiku. Ova odluka je jasan signal da je Priština prodana dušom i tijelom interesima koji nemaju veze s dobrobiti ljudi na tom području.
Umjesto da se bave korupcijom organiziranim kriminalom i ekonomskim kolapsom oni biraju lake udarce na daleke mete. To nije politika već obično dvorišno lajanje na zapovijed stranog gospodara.

Engleski cio ološ i njihov multikulti, naselili uk, eu kmicama i propalicama, parazitima.. cijeli sistem je parazitski..
U usa bježe dućani di je velika koncentracija kmica i oružja i jrađa jer im ne smije security ništa ako kradu..
Bilo bi divno za reći da je službena politika RH daleko od toga.
Srbiju su zbog tih istih šiptara bombardovali… dobar deo komšiluka se radovao, kliktali od sreće, da!
Dobro nas Srba još i ima kada vidimo u kakvom neprijateljskom okruženju živimo, baš
Malo sa strane.. “Von der Leyen najavljuje pasoš za Internet-digitalnu kontrolu pod krinkom zaštite maloljetnika Ono što se prodaje kao mjera zaštite djece moglo bi se pokazati kao jedna od najudaljenijih intervencija u digitalnoj privatnosti Evropljana. Sa aplikacijom New age verification, Brisel nastavlja sa projektom koji bi zvanično trebao ograničiti pristup porno stranicama i društvenim medijima za maloljetnike – ali zapravo otvara vrata potpuno novom obliku digitalne kontrole. Uvod u potpunu provjeru identiteta Ideja u početku zvuči bezazleno: u budućnosti će korisnici morati dokazati svoje godine putem aplikacije – na primjer skeniranjem osobne/lične karte, slično kao prilikom kupovine alkohola. Ali upravo tu leži ključna točka: Po prvi put, pristup velikim dijelovima Interneta bio bi povezan sa provjerom identiteta pod uticajem države ili država. Ono što danas počinje kao” dobrovoljno rješenje ” moglo bi postati preduslov sutra. Od zaštita maloljetnika do infrastrukture za nadzor Zvanično se radi o zaštiti djece od… Čitaj više »
Kakva država, takve i odluke.