Covid: Profesor Perronne podnosi tužbu protiv Billa Gatesa

Prof. Perronne
23 komentara

Tijekom predavanje profesora Christiana Perronnea u Europskom parlamentu u Strasbourgu sa zadovoljstvom smo saznali da je podnesena tužba protiv Billa Gatesa.

Video počinje automatski na početku konferencije u 7:30, s riječima nekoliko zastupnika u Europskom parlamentu koji su uložili u borbu protiv zdravstvene tiranije. Virginie Joron predstavlja profesora Perronnea na 35:07, koji uzima riječ u 37:30 na jedan sat. Odgovara na pitanja u 1h40mn08, do kraja videa. Panorama koju je prikazao profesor Perronne pokazuje jasnu svijest s njegove strane i podsjeća nas na dvije godine covidizma kakve smo doživjeli.

Treba pohvaliti na našeg europskom zastupnika Ivana Vilibora Sinčića, koji je organizirao ovo predavanje i koji se bori protiv korupcije unutar EU.

Pismo profesora Perronnea: cjepivo je beskorisno i rizično!

BI-TERAPIJA – Dok Markotićka i Capak broje mrtve, njihove francuske kolege uspješno liječe

Christian PERRONNECovideuivan vilibor sinčić
PRAVILA KOMENTIRANJA: Vaši komentari ne smiju biti kritika drugog komentatora, nego vaše mišljenje, prijedlog ili ideja o temi. Nema rasprave tko je u pravu. Čitatelji neka zaključe što je istina. Cilj nije polemika, nego napredak svih Logičara. Inspiracija, umjesto uvjeravanja. Ako nemate ideju, ne komentirajte. Ne budete li respektirali pravila, biti će te blokirani.
Pretplatiti se
Obavijesti o
23 Komentari
Najstariji
Najnoviji Najviše komentiran
Inline povratne informacije
Pogledaj sve komentare
Promatrac
3 godine prije

Mogli ste i članak na francuskom kad ste već video. Koliko znam simultani se prijevod prenosi i na hrvatskom, iako ne bi puno promašili za večinu čitatelja da ste na engleskom. ‘Di baš francuski?

Max
3 godine prije

Vrijeme je Gatesu za viješala.

Torpedo
3 godine prije

Sad se potrudite ,
pa ga osudite ,
samo pazite
da ne zatrudnite …

SIRIUS
3 godine prije

Scheiße, ich spreche kein Französisch! In jedem Fall verdient Gates es, öffentlich gevierteilt und gehängt zu werden. 😉

Tragac
3 godine prije

Koja glupost Logicno pa ak vec nesto prikazujete onda i prevedite, zivo sranje

Majke
3 godine prije

G.I.LJ.O.T.I.N.A.

Tupko Glupko
3 godine prije

Bill Gates spašava svijet uništavajući ga.
Odavno zreo da ga se ukloni bilo kakvog utjecaja i bilo kakvih medija.

Šele
3 godine prije

Tuže ,gejca,i što tada, ko i onaj,fulmih,ili nekako tako,ti su tipovi obićnim smrtnicima nedostupni,sve više mislim kako su i ovi što su ko biva na strani ljudi,prodane duše,njihove priče služe za olakšavanje ,skretanje pažnje,i slične razbibrige za napaćene, ja lično vjerujem samo sebi,ovakve vijesti više ne uzimam ozbiljno,

Ivan
3 godine prije

Svaka cast cestitim ljudima, ali zar mozemo ocekivati pravdu od nekakvog suda?
U najgorem slucaju Bil ce platiti par miliona dolara i nastavice sto i do sada. Ko moze da ga spreci? Pa on i onako ne radi to sam od sebe vec po nalogu onih koji su iznad njega.

Lucija, prva
3 godine prije

Prof. Perone je bio onaj koji je na nekorištenom štapiću za testiranje našao virus korone !!

Samo podsjećam.

I drugi čovjek u Francuskoj koji je koristio HQ. Hidroksiklorokin.
Kao i kolega mu iz Marseillea, puno poznatiji.

sebastian
3 godine prije

Vuk pojeo magare.Na žalost prekasno za mnoge naivne koji su nasjeli na organizirano širenje straha i panike od korumpiranih vlasti i medija.Mnogi od njih su danas mrtvi ili s teškim zdravstvenim posljedicama.Masivan zločin koji do neba vapi za pravdom i kaznom za one koji su sve to skrivili.Ima ih jako puno i bojim se da će se večina onih najodgovornijih izvući bez da im bude i jedna dlaka na glavi nedostajala.

tata mata
3 godine prije

kill billi je veci zlocinac od mengela , cime mu automatski raste ugled kod nasih nacista ,pardon …. hibera and co

© 2024 – Portal Logično

POVEZANE VIJESTI